#6 KIA :D
|
Anonimas
5178
Ignassin
5178
#6 KIA motors! Ir už audi ir už mersedes yra griau!
Anonimas
5178
#3,4 ka vairuojat? :D
Anonimas
5226
patys jus sudai. :)
Anonimas
5307
#3 visiskai pritariu. Ir kazkodel visiems treninguotiems SUPER masina
Anonimas
5344
sudas ne bmw. sitas savybes tik porsche gali pritaikyt ;) bmw yra urodu masina pacanu banditeliu
Anonimas
5354
Leidzia kol medzio nepagauna :D
zvp
5393
Kol nepradėsi rašyt lietuviškai - jokių Tau BMW!
|

