PATALPINTI

Blogiausia - suvokti padėties beviltiškumą - ir negalėti nieko pakeisti

2010.10.21 zvp
  • 116
11
Blogiausia - suvokti padėties beviltiškumą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
PHOTOSHOPED 100% : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
auch
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
dar vis manot kad nera padeties be iseities? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
o dar blogiau yra nesuvokti beviltiškumo, nežinoti kada yra tam tikra riba. Nežinojimas blogiausia chujnia kokia gali būti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Tai cia ir yra apdaryta paziurekit viena rato vieta tamsesne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
pati demo yra cūūl. o jūs žiūrit paveiksliuką. beto, tai labai paprasta padaryti su photoshopu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Shit happens
Ohh_Nooo 5729    
As ir nemanau kad cia tikras :) bet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
nemanau kad cia for real, ratai ne tai kad prisisuka,o isideda i rema ar sake ir viena ilga asis buna prakisama per abu, tai kad ji iskristu kzn
erikaslt 5729    
ekstremalas
RYBA 5729    
pamiršo prisukt
Grįžti į viršų