ir tai, ir tai blogai
Blogai ne tada kai nieko neturi, - o tada kai nematai ką turi.
Anonimas
4998
Anonimas
5783
Va būtent. Mes norime daugiau, nes galvojam, kad nieko neturime... Nepamatai, kas eina tau iš dešinės... Iš kairės.. Už tavęs, net nepamatai to, kuris guli tau po kojomis...
Anonimas
5788
kartais žmonės, net nesuvokia, ką turi šalia savęs.
Anonimas
5806
myliu sita
Anonimas
5808
angeleliai :)
Anonimas
5808
Kai miela fotkė ;D
kamilute
5808
Grazus zodziai...
Anonimas
5809
arba blogai dar tada kai išvis nieko nenori :)
Anonimas
5809
Grazu.
Anonimas
5809
Uzskaitau.
|

