pezat, kai jauties vienas ar vienishas, tai vadinas taip ir yra...
Bet kada galite tapti žmogum, - kuris niekam nerūpi
Anonimas
5548
Anonimas
5555
mintys.lt.... kur cia matot demotivacija?????????????
Anonimas
5611
#11, gaila bet ateina laikas kai nebera salia tevu, buna kad net del kazkokiu priezasciu nera siuometu salia draugu. visiems gali taip nutikti,kad pasijausi vienisas. gali but net ne vienas bet vienisas :P
Anonimas
5629
Kazkam vistiek rupi,manau...gal tik nezinai.......
Anonimas
5629
beje, geriau pagalvojus, emo yra patys didžiausi savanaudžiai
Anonimas
5629
'Jei nieko neduosi, tai nieko ir negausi ir tapsi nereikalingas/a' arba kitais žodžiais 'galvojimas vien apie save padarys tave nelaimingu/a'
Anonimas
5630
Va,va,va. Apsoliuti tiesa.
Ramas.G
5630
tu visada rūpėsi mokesčių inspekcijai :)
Anonimas
5630
nu krw tokiu debilu rejkia rasti kur kuria tokes nesamones, kaip tai nebus? tevai bus, draugai o jei neturi draugu tai naxuj susidegink.
Ramas.G
5630
tu visada rūpėsi mokesčių inspekcijai :)
Anonimas
5630
#2 xD
Anonimas
5630
as jau toks tapau :D
Anonimas
5630
#2 nuzudej xD
povilasq
5630
#4, regis suklydai rasydamas "emotyvacijų". ;)
Anonimas
5630
Jus visi jau tokiais tapot, nes man jus nerupit :D
Anonimas
5630
Viena iš geresnių demotyvacijų :)
Anonimas
5630
:D
Anonimas
5631
O man px as zaidziu l2
Anonimas
5631
..jo.
|

