PATALPINTI

Be Šapro TV3 - tas pats kas LNK!

2013.04.18 Anonimas
  • 132
6
negerkit,alkoholio,bus,taip,pat







Nuotraukos nėra
Anonimas 4811    
vistiek TV3 geriau...
Rokas Valickas
Rokas Valickas 4813    
Kas tiesa tas ne melas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
Koks musu jaunimas kulturos is viso neturi.Tegu ilsisi ramybeje.Uzuojautos namiskems.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4815    
bukit geri palikit jau ji ramybej ir nesmeiaskit nieko nezinodami,atsisukit ir pasiziurekit i save
Nuotraukos nėra
Anonimas 4815    
autai jus turekit pagarbos
Nuotraukos nėra
Anonimas 4815    
Dar kas žiūri šiuos degradavusius televizijos kanalus? O_o Man nuoširdžiai jūsų gaila.
Grįžti į viršų