vistiek TV3 geriau...
Be Šapro TV3 - tas pats kas LNK!
Anonimas
4811
Rokas Valickas
4813
Kas tiesa tas ne melas.
Anonimas
4814
Koks musu jaunimas kulturos is viso neturi.Tegu ilsisi ramybeje.Uzuojautos namiskems.
Anonimas
4815
bukit geri palikit jau ji ramybej ir nesmeiaskit nieko nezinodami,atsisukit ir pasiziurekit i save
Anonimas
4815
autai jus turekit pagarbos
Anonimas
4815
Dar kas žiūri šiuos degradavusius televizijos kanalus? O_o Man nuoširdžiai jūsų gaila.
|

