PATALPINTI

Banaliausias būdas pasveikinti su šventėmis - - sužymėti facebook visus draugus viename atviruke.

2010.12.30 21:31 egle22
  • 8
3
Banaliausias būdas pasveikinti su šventėmis -







Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Mane tokiam paciam pazymejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
bet visi taip daret velniai :)
Ernestas Jalinskas
Ernestas Jalinskas 5655    
čystai
Grįžti į viršų