PATALPINTI

Balsų dauguma tai, - dar nėra tiesos įrodymas

2010.09.29 xuligane
  • 26
5
Balsų dauguma tai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
kad ir ka beisrinktum jie visi darys tapaty...reiktu niekam neit balsuot absoliuciai niekam...idomu kas tada butu... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
eat shit !! 20 trillion flies can't be wrong.

..ir taip vyksta rinkimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Nu gal ir nera, bet pries nieko nepakeisi, jei dauguma nusprendzia - tai priimta
xuligane 5747    
Apsiverkit 5747    
Tai yra priimtinos tiesos patvirtinimas.
Grįžti į viršų