#7 Kam siųstis, jei jau turi gatavai į cd įrašytą windows 7 ultimate?
Aukštosios technologijos - Valstybės pareigūnai nuo jų smarkiai atsilieka
Anonimas
5832
Anonimas
5928
dabar neturės kompo, kad galėtų atsisiūsti windows iš linkomanijos.
olius
5942
retarded -_-
Bonaventuura
5950
oj oj oj :D tie sviesieji Lietuvos protai :d
Anonimas
5953
=DDDDDDDDDDD
Anonimas
5955
xD
Anonimas
5957
genijai :D
Anonimas
5957
Teismas saugadino STT kompą ROFLMAO :D
|

