PATALPINTI

Atšventėm, prigėrėm - O dabar į darbą!

2013.04.02 Cy4Ka
  • 24
6
Atšventėm, prigėrėm







Nuotraukos nėra
Anonimas 4832    
Tokie sportininkai tik ir skundziasi, kad presas neryskeja
Nuotraukos nėra
Anonimas 4832    
sportinis demotyvaciju kurimas irgi sportas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4832    
Tylek bedarbi alkoholike!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4832    
Geras darbas - kurti demotyvacijas apie tai, koks įspūdingas sportininkas esi... ir dar kartą per savaitę prisigerti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4832    
Sportinių demotyvacijų kūrimas-tai gera sporto šaka, tingintiems judėti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4833    
parase vaikas kuris neturi tikro darbo:D
Grįžti į viršų