PATALPINTI

Atlyginimas, kaip mėnesinės - lauki mėnesį, o per savaitę praeina

2010.09.19 Gmaziukas
  • 84
28
Atlyginimas, kaip mėnesinės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#21 kai veluoja tai laukia dar labiau nei algos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#26 Tai jau taip. Nusibodo. Is kur cia tas bajeris isvis, kad nuvalkiotai per visus demo tasomas??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#25 eik is cia su savo tais anglijos lietuviais..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
anglijos lietuviu prikolai -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Prajuokino :>
Nuotraukos nėra
Gmaziukas 5755    
:D cia toks palyginimas,kad atlyginimo lauki menesi , o praeina kaip menesines per savaite
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#16 Neeiliniai*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
nemanau, kad kuri nors mergina/moteris laukia mėnesinių. ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#18 na esme kad kai yra menesines blogai kai nera menesiniu dar blogiau toks jau zmogus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#18 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
ko čia visi prrratrukot. . . nnu visi tu menesiniu laukia.bo jei tavo panai ner menesiniu tai tikri ner linksma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
kas nemasto tegul tyli, grozekites zmogaus minttimis,aciu;]...kiekvienas durnius moka kritikuoti, bet tik eiliniai gali kazka kurti ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
vaziuokit i anglija dirbti ir tapkit ANGLIJOS LIETUVIAIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Kira, na jei jau taip smulkinamės, tai žinok lietuviški litai daromi ne ant popieriaus ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
nu tai pas moteris ant batuku ir praeina per savaite :D
Lacrima 5757    
Gera demo ir nereik taip susmulkmeninti visko. Prie visko gi galima prisip**t :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#10 būūūtent :D
Kira 5757    
menesines laukiamos? Popieriu sumalus gaunas metalas?!
Nyctereutes 5757    
#8 , būtent, mėnesinių niekas nelaukia, priešingai, tą nelemtą savaitę laukiam, kol baigsis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Bent aš tai visai mėnesinių nelaukiu, nemalonu juk, tad fail x.x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
palyginimas kvailas , nes mėnesinių niekas nelaukia mėnesį .
kiki17 5757    
#1 nenusisnekek cia blt, mano mama baigusis aukstaji ir vis vien gauna 600 lt kazka gal ir gavo daugiau kai buvo kiti laikai vien zodziu tu esi gyvenimo trauma o jeigu esi milijonieriu tevu vaikas tai patylek, nes nesupranti apie gyvenima, beto kiek yra zmoniu kurie nebaige nieko taciau uzdirba tukstancius... TAIGI ussikisk
Nuotraukos nėra
smage 5757    
Komentarai (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#4 Vadinas nemoka elgtis su pinigais ir gyvenime neturės didelių pinigų
Nuotraukos nėra
Gmaziukas 5757    
#3 Ne visu toks poziuris zinok,kiti per diena isvaisto visas savo gyvenimo santaupas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#2 Na, tas kuris uždirba 4x yra žymiai protingesnis ir savo pinigų taip neatsakingai neišleis.
Nuotraukos nėra
Gmaziukas 5757    
#1 kitas 4x daugiau gali per savaite praleisti , tad jokio skirtumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
kai nieko nebaiges 600 uzdirbi taip ir bun
Grįžti į viršų