.n
„Ateik arba paliksiu tave čia!" - Didžiausias vaikystės šantažas
Anonimas
5405
Anonimas
5560
jap
Anonimas
5560
Cia tiesa ;)
Anonimas
5560
Juop :D
Anonimas
5566
Ot cia tai tiesa xD
misse
5569
Ir tada begi kad nepaliktu ;Do dabar butu nu ir gerai palik ;D
Anonimas
5569
Man, tai sakydavo "come at me, bro"
Anonimas
5569
cystai mano vaikyste
sun_sun_sun
5569
Taip, taip. :D
|

