PATALPINTI

Aš žinau saiką - nukritau vadinasi gana

2010.05.31 graffitis
  • 123
17
Aš žinau saiką







Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
o saslyku dar liko grilyje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Sitas uz zoles laikosi :D.
Sorry uz flood
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Jei prigeres zmogus guledamas ant zemes uz nieko nesilaiko reiskia jis dar negirtas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
prikolas)))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
mldc bicelis moka gerti:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
ACiu tau, zemele, kad uzauginai tai, is ko padarytas alkoholis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Cia mano posakis... bet cia vaizdiskai parodyta, mldc autorius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
BARRY!!! :D
Gusta-Fang 5865    
;D
Stajeris 5865    
svarbu ne tai kad jis guli , svarbu kad saika turi kiek gerti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
pRimena i mano dede :D tik kad jis vonioi gulejo ant zemes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
JO! ten lenkiskas alus zyviec! man tai jis gan skanus ;]]] krc lenkai pavaro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
primena lenkiska ZYVIEC
graffitis 5866    
#1 nzn :D
Vyncas 5866    
Ne BARLEY ten?: D
Grįžti į viršų