tave nx, neišmano kad egzistuoja dėkingumas už draugystę. lohų lohai jūs
Aš žinau, kad mano draugai - su manimi ne dėl mano turtų
Anonimas
5599
Anonimas
5601
o pats susiriecia ir vaidina akmeni
Anonimas
5601
...tada jis padega balandį ir paleidžia skristi.
Anonimas
5601
#8 va va bomzas tiesa sako
Anonimas
5601
del to kad butu su kuo isgert..
Anonimas
5602
Gera.
nr789
5602
#5 prajuokinai :D
Anonimas
5602
Dėl batono. :|
Anonimas
5602
#1 pritariu.
Anonimas
5602
Būsima savaitės demo.
rokas111
5602
Va čia jau demo :)
Anonimas
5602
Nebūtinai - yra kitų metodų patikrint kokie tikri draugai, o kokie ne.
|

