PATALPINTI

As zaloju save.. - Tam, kad zinociau, kad esu gyvas..

2010.08.02 14:33 Luke
  • 2
5
As zaloju save..







indigokid 5808    
debilizmas taip galvoti
kamilute 5808    
Debilizmas stumt ant emo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
....banalu,taip kalba akropoliniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Užtenka ir įžnybti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
kluika...
Grįžti į viršų