PATALPINTI

Aš tik pabandysiu. Tikrai daugiau niekada... - Teisybė. Tikrai niekada nebeišvysi savo brangiausio žmogaus.

2010.07.13 lelyte155
  • 16
13
Aš tik pabandysiu. Tikrai daugiau niekada...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#11 O žinai kas yra motyvacija? Na tai, kas paskatina Tave kažkam. O demotyvacija - atvirkščiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#9 Neišmanėliui. Taip, tai yra demotyvacija, demotyvuojanti vartoti narkotikus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
O kas yra demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
nee-eeee-sssaaaaa--mone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Čia demotyvacija?
Mjking 5824    
#7 Tik siulo tau nebutina sutikt. O sjp nenuostabu ,nes neprate zmones prie veganu, vegetaru, pasifistu.Bent Lietuvoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
ooooo taip, as pavz vegetariuke ir kaip uzp...s...a... kai dauguma stebisi... ka.. tu nevalgai mesos...kode. tau gaila gyvunu .. kisa va ziurek...pz... galvoju tai gal as kitokia ...nerukau siulo tipo man reikia ar cia draugai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
tai vadinas jei neturi brangiausio zmogaus reik pabandyt gal atsiras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Adata moka laukti
lelyte155 5825    
#3 teisingai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#1 jei neturi gal atsiras kai pabandysi :D cmon ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
tai tikrai ir neturesi.
Mjking 5825    
O jai tokio neturi?
Grįžti į viršų