čia jo. :) :D +
AŠ TAU LIETUVIŠKAI SAKAU - Neacceptina šito passwordo tam saite
Teenagor
5555
Anonimas
5555
#5 thanks captain obvious.
Ievutukas
5555
;D
Anonimas
5555
koks tolkas iš radistų prikolų demotyvacijas daryt..?
Spunkyz
5555
:D:D kzhh, bet prisiverchiau nusijuokt:))
Anonimas
5555
Thank you, captain obvious!
Arkangelas
5556
Tai kad nelabai lietuviškai sako :D
zilwis777
5556
Man, kaip IT srities atstovui visai normalu ir kasdieniska vartoti toki zargona
Anonimas
5556
tai kažkam atrodo normalu, tai ir nesuprato, nes jaučiu patys taip pasakytų. :D
Spameris
5556
#5 Tai kad visi suprato.
Anonimas
5556
tai cia (kas nesupratot) tai toks bairis kad tipo sako lietuviskai o is tikro pusiau lietuviskai pusiau angliskai.
Anonimas
5556
pz kai juokinga!
Anonimas
5556
krc dzo neaiskink jiem,perdaug dausti yra,nemoka skaityt trbt,arba maiso anglu su lietuviu noliferiai
Anonimas
5556
jus isiskaitykit normaliai, parasyta "lietuviskai sakau", o zodziai angliski
povilasq
5556
sliekai kazkoki...
|

