čia per google maps rado? :D
Aš prieš papildomus reikalavimus - dviračių vairuotojams!
Anonimas
4349
Anonimas
4369
free-steam-cards.com/?click=5ccebe
badass
4375
#4 Slieke tu slieke :D
Anonimas
4377
savo kaime vazinesiu kaip noriu nes girtas kai varau su dvirka per kaima net sliekai traukiasi nuo kelio
Ignassin
4377
Nugirdau komentarą: "Keista, dviratininko su dviračiu nepastebi, o jau žibintą dienos šviesoje jau pastebės..."
Anonimas
4377
Koks asilas sugalvojo kad su dviraciu diena turi vaziuoti su sviesom?
Anonimas
4377
Šitas geras aš irgi prieš !
|

