PATALPINTI

Aš patinku Tau, Tu patinki Man - Tai kam jaudiniesi ką kiti pagalvos?

2010.11.10 makaliozee
  • 458
39
Aš patinku Tau, Tu patinki Man







Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
Nu gerai, galit keitinėtis burnos bakterijomis, bet nebūtina tai daryti vidury kelio... Gi stabdot eismą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
ner cia ko pistis viduryje gatves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
#26 mldc. :D
Nuotraukos nėra
ainW 5697    
more like "as tau patinku, tu man patinka. tuokiames"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#31 ECH :D nesakau :P
Nuotraukos nėra
keste 5702    

O krw kai suvalgiau skanei cukrini  -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
ble tokia demotyvacija kelinta kart cia jau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
pz demotivacija, geriau nekurkit tokio sudo ir eikit ziuret savo twilight.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Koks tavo vardas ech? ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Čia dažnas filmų atvejis..:D
gretagreat28 5704    
Kokie dar intymus dalykai, cia viskas normalu ir lbj grazu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
kas cia per 13-likiniu marazmai? uzaukit ir nebus tokiu nesamoniu.. meiles jiem matai 13-kos metu, kur net labas negali pasakyt viens kitam.. susideginkit jei kas nepatinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Nesutinku. Manau intymiu dalyku nereiketu viesai rodyti:)) kaip kazkas jau minejo, viskam sava vieta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
man patinki tu, as tau aptinku, tai kame problemos? Namai tusti, lovyte paklota..... preziku turiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
ech , pakviesk tu ji kur nors...Nes siuo metu panom atrodo kad iniciatyvos rodyt neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#6 tiesa sakai,atrodo, kad labai daug ka nori pasakyti, bet vos sugebi pasakyti labas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#22 gal norėtum susideginti? x] .. vistiek kažkas anksčiau ar vėliau padegs
Nuotraukos nėra
chunkylover 5707    
puse kas cia sako kad tipo jo, gera demo ir t.t. yra vapsce duxamorai kuriem ne px ka kiti pagalvos, va tokie cielkiukai galetu tikrai susidegint.
Nuotraukos nėra
Atomaz 5707    
Zjbs geras klubas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
ė, kas čia per sudaužytų širdžių klubas? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#17 ziuriu megsti susidegint,tai prasau :D o ne kitiem siulyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#17 KOKS TAVO REIKALAS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#14 Susidegink.
Rocknroll 5707    
labai geras mastymas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Man taip buvo.. Sako.. Draugaujam? Sakau žinoma! Bet tu niekam nesakyk kad niekas nesužinotu.. Nu viršūnė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#11 bet tai ka man daryt?? ;D as tikrai drasi. jis ne..
Nuotraukos nėra
Tina_ 5707    
Tikra tiesa ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
mielumas. (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Turbut dar esat 13-15m. amziuje, tiesa, tai patikek tu jam patinki, nes tokiam amziui ir man buvo tokiu problemu su patinkancia panele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
kaip ir norejo siulyt susitikt, bent kelis kartus, bet vis kazkas, ir nezinau kas.. ;/ ir liudna, kadangi viena diena bendrauja normaliai, bet po kiek laiko bijo jau ir pasakyt- laaabas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Smagu, kaip kažkas kažką myli, ir yra mylimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
O gal tiesiog tu jam nepatinki? zmones, bukim realistai. Jeigu labai tau jo reikia tai pakviesk ji kur ir pamatysi. O jeigu tau atrodo kad pana neutri rodyt iniciatyvos.. Nu gaila man taves.. O seip fight for him jeigu labai jau taip patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#5 mldc xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#1 jeigu tu jam LABAI patinki, tai ,kai tave pamato, tiek dalyku lyg noretu tau pasakyt, taip viskas susimala, kad viskas, kas iseina, tai tik zodis "labas".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#3 ? Kas čia šlykštaus? Man tai gražu čia...
Vpš susidegink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
#3 nes jie nesijaudina ka kiti pagalvos ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Bet kokia šlykšti foto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Nenorėk visko iš karto :) Aš norėjau ir praradau... bet šita gera demotyvacija man panašiai buvo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Jis man patinka,bet as nesuprantu jo, bendraujam, o kai pamato vos sugeba pasisveiknti, bijoooo .. ??
Grįžti į viršų