Kartais geriau padaryti išvadas.
Aš nebepykstu, - tiesiog padariau išvadas...
Anonimas
5769
Anonimas
5769
Kartais geriau padaryti išvadas.
Anonimas
5769
Aš nebepykstu, tiesiog einu RaaBaaarbarųųų!
Anonimas
5770
ooh.. tikra tiesa.
Anonimas
5770
Niekada nereiktu kaltini tik kitu, bet pasistengt izvelgt ir savos kaltes. Net neabejoju, kad daugumai pyktis ant kitu zmoniu gerokai sumazetu..
Anonimas
5770
Labai taikli mintis!
Anonimas
5770
Patinka. ; D
Anonimas
5771
patinka patinka patinka :)
Anonimas
5771
one of the best...
Anonimas
5771
Užskaitau.
Anonimas
5772
:)
Anonimas
5772
#11 tikrai, pagarba
Anonimas
5772
visi pydarai.
Anonimas
5772
true
Anonimas
5772
loxai visi
Anonimas
5772
pagarba demotyvatoriui
Anonimas
5772
Daznai taip buna gyvenime, kai zmogu pamatai is blogosios puses... Gera fraze ;)
Anonimas
5772
raaaaaaaBARBARAI!
Anonimas
5772
patinka.
Anonimas
5772
ra.barba.rai.
Anonimas
5772
Gera
Anonimas
5772
geras :)
Pykciurna
5772
užskaitau
Anonimas
5772
:D mieliakas
Montis
5772
o, idomus, su mintim
|

