PATALPINTI

Aš laukiu kol tu prieisi ir užkalbinsi mane.. - bet tu vis neprieini..

2010.09.17 20:48 pieno_pluta
  • 17
14
Aš laukiu kol tu prieisi ir užkalbinsi mane..







Nuotraukos nėra
malaya 5760    
labai i tema,gera demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#12 nieko, praeis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Daiva, aš tave labai myliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
iš serijos paverkim. Gaila bet jau tokia ta tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Kaip kazkas pasake Tikrai yra zmoniu droviu kurie Niekaip neisdristu prieiti ir uzkalbinti nes nezino Ar to nori Tas zmogus...(tarp ju ir as)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
ugabuga, kalbi is labai siauros perspektyvos. Juk is tikruju buna zmoniu tiesiog kurie drovisi ir bijo fail'u. net jei jiem labai rupes, vidiniai barjerai gali suzlugdyti viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Kai moteris prieina pirma, vyrukas jos negerbia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
anonime, tai tada tegu nesiskundžia... Jei labai rūpės - įsidrąsins ir prieis.. :) nieks už tai į galvą neduos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Cia mergina kur parase demo, tai greiciausiai tikra moteris, kokia turetu but
anonimas 5760    
#3 #4 atsiranda zmoniu kurie tiesiog per drovus, kad paimt priet ir uzkalbint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
tai tu prieik ir viskas issispres..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Bet tai bleee...prieik pats[pati] ir užkalbink,ot tai bėdą radoo. :D nesamonė. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Isgyvensi, susirask kitos veiklos, vistiek meile dar aplankys;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
kame diela? kas per nsmn, eik i kampa ir verk
Grįžti į viršų