ka supratau, jai tai jai mergina tai ir rasyt nereikia viskas issispres :D
Aš esu mergina. Tu esi vaikinas. - Arba parašysi man pirmas, arba šiandien nesikalbėsime.
Anonimas
5092
Anonimas
5120
Su tokiom net neverta is vis pradeti kalbetis. Niekad.
samaris
5120
#5 arba būna išgėrusios, arba pasijaučia labai vienišos:D (čia tik spėjimas)
Spameris
5120
Coliukė approves.
Anonimas
5121
kad principus mergos turi ta aisku bet kas nors paaiskinkit kur jos susikesa tuos principus kaip is lempos 3 nakties paraso?
Anonimas
5121
As domkratuoju
Anonimas
5134
aš tikiuosi, kad autorė šia demotyvacija norėjo pašiepti tam tikrą kategoriją panelių...
Anonimas
5134
XD Ka tai turetu reikst? Gerai tu mergina, na ir ? Nezinai kur rasti telefone "Rasyti Zinute", randindi tik "Atrasyti"? Atsipeikekit. Noresi parasysi - patykek ;)
coliuke_
5140
:D :D
|

