Aaa,arbuzas..Tikros vasaros uogyte..
Arbūzas - Ir pavalgai, ir atsigeri, ir nusiprausi.
Anonimas
5089
Anonimas
5089
is kaimo bus :D
Anonimas
5089
6# tai iškur pats būsi, jei lietuva kaip vienas didelis kaimas?
Anonimas
5089
cia pavyzdys kaip kaimieciai arbuzus valgo, dar ir prausiasi jo sultyse :D
Anonimas
5089
buvo
Anonimas
5089
as taip visada darau
Anonimas
5089
Šapranausko pajris =0
Anonimas
5089
niekada neissimuzuoju :) valgyt reik moket :D
Aidas45
5089
ir pasisioji
|

