PATALPINTI

Ar turi tokių gerų draugų?

2012.05.12 igoogle
  • 302
12
Ar turi tokių gerų draugų?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
bl bl visi draugaj tokie ir buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
Labas Prabalsuok už šią svetaine, juk nieko nekainuoja. Ačiū! www.login.lt/apdovanojimai/nominacijos?id=3184
Nuotraukos nėra
Anonimas 5152    
Blemba, kazin ar turiu tokiu draugu :-(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Neturiu. Ir nenoriu turet :) Geriausi draugai yra kur po kaire surasyta, desinej issipisinejimai. Cia jau stumimas i beda, o ne draugyste.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
paskutinis geriausias :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Turiu tik 3 tokius draugus :) jie patys geriausi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Blmb,geru draugu geriau netureti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
#1 tavo gyvenimas nelinksmas...
blessed 5157    
Taip, turiu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Gaila bet ne :)
Grįžti į viršų