PATALPINTI

Ar ne per dažnai - "krenti nuo kėdės"

2011.01.23 18:51 naina
  • 3
2
melas





: melas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Rimtai gera demo. Labai daznai cetinu su draugais ir parasau nukritau nuo kedes, net nesuprantu kodel taip parasau ^.^ Bet man patinka! Draugai randa is ko pasijuokti. Beje ir pati gaunu zinuciu kad apsicoziau su kede :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Būna netyčiniu ;pp
Grįžti į viršų