PATALPINTI

Ar buvo verta rengti cempionata? - Jeigu tik tiek sugebam...

2011.09.04 23:27 lenkutis
  • 2
6
Ar buvo verta rengti cempionata?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Gera demo. Viską pasako. Lenkutis drąsus žmogus, įžvelgia tikrąją padėtį.
Nuotraukos nėra
zaharee 5411    
Ne be reikalo kure "lenkutis"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
o kiek mes sugebam? neuztenka, kad is pogrupio iseis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
"Lenkuti" tu tai nieko nesugebi, lietuvių rinktinė žaidžia. Tai prašytumėm nesakyti SUGEBAM!
Nuotraukos nėra
ercon 5411    
pzdc vel tas siknaskylius ykele...
Nuotraukos nėra
gabri_ 5411    
kartą pralošėm, o jau "tik tiek sugebam" :D
Grįžti į viršų