Gera demo. Viską pasako. Lenkutis drąsus žmogus, įžvelgia tikrąją padėtį.
|
Anonimas
5411
zaharee
5411
Ne be reikalo kure "lenkutis"
Anonimas
5411
o kiek mes sugebam? neuztenka, kad is pogrupio iseis?
Anonimas
5411
"Lenkuti" tu tai nieko nesugebi, lietuvių rinktinė žaidžia. Tai prašytumėm nesakyti SUGEBAM!
ercon
5411
pzdc vel tas siknaskylius ykele...
gabri_
5411
kartą pralošėm, o jau "tik tiek sugebam" :D
|

