nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?
Anonimas
4659
Anonimas
4671
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Anonimas
4675
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
ReBorN
4676
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Anonimas
4678
pepsi nenuima rudziu.
Anonimas
4678
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Anonimas
4679
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Anonimas
4679
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_
4679
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Anonimas
4679
TAIP TU VIENAS LOPE
Anonimas
4679
#7 koki cia suda mali
Anonimas
4679
tu vienas
Anonimas
4679
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Anonimas
4679
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Anonimas
4679
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Anonimas
4679
Deja tu vienas...
Catenas
4679
Sprite...
Anonimas
4679
taip
Anonimas
4679
taip tu vienas...
|

