PATALPINTI

Akytes - Sielos veidrodis

2010.08.31 08:19 auryte9160
  • 2
28
Akytes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Jei ji rasyt nemoka, tai nemanau, kad fotoshop'u moketu naudotis :)
Diia 5749    
čj čia po gero čiulpimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
BAISU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Photoshopas 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Kazkam jau laaabai demesio truksta ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
krw dar ir rasyt nemoka :D nors nesireklamuotum jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
bet tai KAIIIIIIIIIIIIIIIIII DIDUMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Kita tavo demotyvacija apie fotošopo galybę. O davai įmesk save visu ūgiu nefotošopintą? Būtų visai įdomu pažiūrėt į tave, žirniuk coliuk ;****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
auskaras už snukį didesnis, smailas kai kūrvos , akys fotošopintos ir atrodo kaip kaimiete su kilogramu špakliaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Aha, akis įkėlė, o visą ją ar matėt? Aš ir sugebu akis pasifotošopint
Nuotraukos nėra
auryte9160 5775    
O taip badykit ;]]]]
Nuotraukos nėra
auryte9160 5775    
O taip badykit ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
O mano buvus klasioke ;)
indigokid 5780    
eik nx akyte ;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
norėčiau susipažinti su savininke:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
tikrai labai grazios akys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
aCIU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Katytės akytės ;|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Taip cia yra tokios tiros mano akys ;pp*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#8 I will kill you.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
jei čia demotyvacijos savininkė tai turi tikrai gražias akis:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Per daug grazi spalva. Linzes ar PS? Naturaliu tokiu dar nemaciau...
Apsiverkit 5780    
#3 Butinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Įkėlei save į demotyvaciją? :D
Nuotraukos nėra
auryte9160 5780    
Tai izbadyk newykeli ;*
Apsiverkit 5780    
#1 Isbadyt tokias slykscias akis
Nuotraukos nėra
auryte9160 5780    
O db paciulpkit bibi kas nemate mano akiu ;*
Grįžti į viršų