PATALPINTI

Aha, jo, tu visiškai teisus, aš idijotė, - durnelį mylinti idijotė. Regis tobula pora, ne?

2010.10.16 Svajotoja
  • 46
22
Aha, jo, tu visiškai teisus, aš idijotė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5176    
Mokėtum rašyt nebūtum idiotė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5199    
nu jo, idiotė tai nemoki parašyt,bent jau gerai,kad pripažįsti,jog tokia esi.
Nuotraukos nėra
tavojiprincese 5721    
kodel cia vieni ant kitu stumia ir daugiau nieko neveikia? yra NORMALIU demotyvatoriu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
this sux...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
O sakykit ka norit... Bet man sis patiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
paroditum papus nebutum idiote
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
that's a peace of shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
kvaileliai, idiotė gi, rašyk nemoka... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#14 net savo nick negali sugalvoti kazin kas cia is musu kvailys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#13 o tu durnelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Gerai kad prisipazinai kad esi idiote... taip ir toliau mergyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Kažkoks biški šūds če.
stupido 5729    
bent gramatika butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
šūdas kažkoks :D
+ gramatiką pasimokyk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
:D kokia malalietka kure sita ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
meslas, sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Sudas sudas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Regis sentimentalus sudas detected.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
CRAP.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
šudas
Nuotraukos nėra
narys 5729    
rašyt išmokit, beraščiai... kaip dar tokias demo galit praleist :) idiotai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Manau tikrai "idijote", jei nežinai, jog šis žodis rašomas idiotė.
O šiaip demo man patinka.
Grįžti į viršų