PATALPINTI
"Kokia tavo mėgstamiausia spalva?"
PUKE 5587
#1 Džiaukis, kad pradžioj nerodo ką jis daro :D
PUKE 5587
#2 Aš gi nestumiu, o tik stumiu. Nu nereikia stumt ant manęs. Aš nelieju ant nieko pykčio, tik ant bajerio stumiu, bet tikrai nestumiu.
Ženklai 5611
#2 Nieko tokio, kad buvo, per daug niekada nebus :)
#1 1. Išmok rašyt. 2. Nieks jo čia neatkartoja, savo mokyklos problemas spręsk tikrai ne čia. 3. Suprantu, kad norėjai pakomentuot, tai neuždrausta, bet nereikia čia siet savo mokyklos problemų, kad ten pas tave kažkas kiešą vaidina, su prikolu.
Grįžti į viršų