:D
O mama man sake...
5757
Apkalba?
5758
#1 Nebutinai.
Tik čia
5758
Neprisižaiskit tik..
Aš sakiau, kad nekenčiu tavęs.Sakiau, kad neberūpi
5758
#33 Įsigilinau. xuijnia vistiek.
Nepatinka?
5804
Dažniausiai - TAAAIP.
Bėdų turgus..
5805
amm.. O kodėl?
Mes laimėjom, nes visada tikėjom!
5805
#16 Logiška gi.. ;D
"Čiulpk"
5805
#1 Galvok, o aš lengvesnį būdą pasirinksiu..:) #13 Na jei tave čiulpimas vilioja, ne mano bėda.. :)
Lindimas į šikną.
5805
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Išmintis
5805
#27 Tai tu kietas.
Atgal2345678Pirmyn