PATALPINTI
Spameri , nekreipk demesio. Jie nevykeliai visa gyvenima, tai kyla noras pasireikst komentuojant nesamonem ;] Ramiai luzeriai, sulauksit savo akimirkos ir jus.
Grįžti į viršų