Aš tai kaip tik galvoju apie tai kas man miela ir šilta, bet vistiek užmigt negaliu.;D
Naktį, prieš miegą,
5722
Atostogos, mes ju taip laukiame
5723
#1 Pritariu. Man nekyla toks klausimas. Arba miegi, arba mieste.:D
O kiek pinigų tu išleistum čia?
5727
Paliubomu, kad daug abiejuose.:DD
Moterims nesvarbu kaip bateliai atrodo
5727
Auč. atrodo skaudžiai.:D
"Pasikalbėsime, kai grįši namo"
5730
#28 'Verčiau būtum negimęs' - žodžiai kuriuos žiauriausia išgirst iš tėvų. tada jau viskas atrodo beviltiška.
Mes ir Vėl nesusitikom,
5730
#3 Kad ir kokios ten meilės bebūtų žiūriu į tai paprastai: 'Buvo - pasidžiaugei, nebėra - dar labiau džiaugiesi'.
#7 Mokyklinės meilės... Koks skirtumas, iš mokyklos ar ne? Jei jau myli, tai myli žmogų, o nę 'trečioką', 'devintoką', ar 'dvyliktoką'.
jis:Ji man patinka,bt lauksiu kol ji pirma pasakys
5730
Tam yra sukūrti plotai, tūsai, klubai ir pan.
Labiausiai tinka plotas pas draugą jaukiam butuky. Pasikvieti kaip draugą, truputį išlenki, apsikabini (ar kas nors pan.), paskui sėdit kartu, ir toliau jau patys žinosit ką daryt. Lengviausia atsisukt pažiūrėt į akis, pabučiuot ir vsio. Jei taip padarytų bachūras - pana garantuotai išsilydžius.:D
Mes ir Vėl nesusitikom,
5730
Labai panaši ir man situacija buvo.
Tik kai turi normalų vaikiną, su juo pertraukas ir leidi, nereikia laukti pamokų pabaigos.;]]
Juokingiausias dalykas - vaikinų melas.
5732
#1 Tu net neįsivaizduoji ką jos daro jum už nugaros kai sužino apie jūsų tariamą melą.;]]
O kur sėdi TU?
5732
Uždūchinto arba chuligano vietoj.;DDD
Atgal12345678Pirmyn