biban yra purškalas nuo uodų kiek pamenu..O.o''
Jo antakiai buvo platūs...
5712
Įsigyji katiną
5712
Mmm... Simon's cat..:)))))
Štai kas gaunas
5714
Žvengas pro ašaras.;DDDDDDDDD
Ne problemos yra neišsprendžiamos
5714
Čystai kaip mano mažylis:DD
Jau geriau gauti į galvą,
5714
#9 kažkaip ne taip išreiškei savo mintį, nes pasižiūrėjus tikrai nekyla mintis apie Kauną ir Vilnių;DD
O dar sako žmonės,
5714
Kava - mū ajajajajajajaj.:DDDD
žvengiau iki ašarų.;DDD
O dar sako žmonės,
5714
Kava - mū ajajajajajajaj.:DDDD
žvengiau iki ašarų.;DDD
O dar sako žmonės,
5714
Kava - mū ajajajajajajaj.:DDDD
žvengiau iki ašarų.;DDD
O dar sako žmonės,
5714
Kava - mū ajajajajajajaj.:DDDD
žvengiau iki ašarų.;DDD
Aš myliu tave
5715
#29 Jei ištikrųjų abu myli vienas kitą tik kaip brolis seserį ar atvirščiai, tai niekados nesako 'Aš tave myliu...' ir pan.;D
Atgal12345678Pirmyn