PATALPINTI
Keisčiausia, kad aš nerašiau "Tebūnie švara" , čia matyt moderatorius paėmęs iš kitos demotyvacijos pakoregavo. Po originalu buvo parašyta "Sutapimas...?" keliant tik aliuziją į anime serialą 'Death Note' (Google it)
gera mintis, jau ir pamiršęs buvau.
Grįžti į viršų