PATALPINTI
Nu ir kam įdomu???? Mergaitė, kaip mergaitė. Jei turi jai kokių asmeninių nuoskaudų-reiškis kitaip. Niekam neįdomu, kaip ji šypsosi!
Grįžti į viršų