Mielieji, tiesiog įdomus pastebėjimas ir sutapimas. Neprieisim tai neprieisim tų JAV. Iš tragedijos niekas ir nesijuokia, tiesiog juodas humoras, demotyvacija.. Jei neturite humoro jausmo ir esate "zanūdos", ne mano problemos, tik jūsų :)
Kai įveiksime turkus, 09/11 amerikiečiai prisimins
4305
Nusiramink, čia tik vyšnia
4306
labai sena demotyvacija... nereikia kartotis...
Nesvarbu, kas jis:
4733
visų merginų didžiausia klaida taip manyti.. o jis ima ir nesikeičia :) o vyrai galvoja, kad tik mergina nepasikeistų, o ji ima ir pasikeičia.. čia jau toks gyvenimas..