kas yra žmogus? Žmogus yra gebanti mąstyti būtybė. O tie išsigimėliai kaip tu sakai dažniausiai yra protingesni už tave. Žinoma yra ir išimčių. Taigi susimastyk, kas daro gėdą žmonijai.
Dimmu Borgir
5874
nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija.
5874
Juo labiau jūs apie juos kalbat, juo sparčiau jų daugėja. Taigi būkit malonūs ir neduokit jiems pagrindo daugintis. O gezas su savo šnekėjimo manieromis ir "turtingu" žodynu tik parodo savo nick atitikmenį.
Dimmu Borgir
5874
Kam reikia, tas supras.
Jis iš džiaugsmo norėjo net šokinėti,
5874
Nu jo, foto kiek netinka.
Baimė
5875
#1 Ne visų baimės yra vienodos.
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas
5875
Bent autorių galėjai paminėt citatos...
Brutalus grožis
5875
#87 Kad išvaizda manau ne tiek brutali, kiek iššaukianti.
Brutalus grožis
5875
#86 O kiek tau, tamsta, metų? Iš tavo bendravimo gabumų galima spręsti, kad jei ji 40m. bus "still a virgin", tai tavo atveju, būsi jau bent sifilį pasigavęs tikrai.
Brutalus grožis
5875
kur čia brutalumas?
Brutalus grožis
5876
Dėl grožio nesiginčijama, kaip ir dėl skonio. Bet, mieloji Charizija, tu man paaiškink kur tu čia matai brutalumą?
Atgal123456789Pirmyn