Esu lankęs ~1m. teatrą :D o dėl porsche, tai kebliau... :D
Futbolo žaidėjas
5873
Futbolo žaidėjas
5873
#13 #15 Aš futbolą jau daugiau kaip 10m. žaidžiu:)
Futbolo žaidėjas
5873
Nors pvz. kai merginos žaidžia tinklinį, tai man taip pat maloniau žiūrėt į jas, nei į patį žaidimą :D
Futbolo žaidėjas
5873
#10 Aš kaip vyriškos giminės atstovas, geriau nesivelsiu į šią diskusiją :D
Futbolo žaidėjas
5873
#7 Nu... man mieliau žaidimas, nei žaidėjai :D
Futbolo žaidėjas
5873
#3 Man futbolas taip pat daug labiau patinka, nei krepšinis. Nepatinka man nei žiūrėt, nei žaist krepšinio, o va su futbolu kitaip.
Dimmu Borgir
5874
#14 Tai aš žinau kas dimmu borgir, nereik man tos googles. Tai ko jūs emo kišat čia?
Dimmu Borgir
5874
Kad čia vieną ir tapatį rašo...
Dimmu Borgir
5874
ko jūs čia tuos emo kišat aš nesuprantu?
nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija.
5874
Nei 3 knygos, nei 16 metų, nei emo. Ech... laido riteris.
Atgal12345678Pirmyn