PATALPINTI

-Tu turi merginą? - -Ne, bet yra ta dėl kurios aš jos neturiu.

2011.07.13 Anonimas
  • 342
6
-Tu turi merginą?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5089    
Tas pats tinka ir su vaikinu, kuris already taken ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
nu ble nors vienas protingas zmogus yra #4. Man dabar taip yra todel as sita demo labai gerai suprantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Ko čia nesuprasti. Yra mergina kurią vaikinas myli, bet jos negali tūrėti, tuo pačiu negali turėti kitos, nes kitai jo širdyje nebėra vietos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
Trūksta kablelio po žodžio „ta“.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
nesupratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
jau buvo
Grįžti į viršų