Neturiu nei facebook nei one nei kokio kito š. Aš bendrauju su žmonėmis gyvai. Tokia jau aš, senovinio kirpimo :D
- Papasakok, kuo tu unikalus? - - Aš neturiu Facebook'o.
Emma11956
5034
Anonimas
5401
Neturiu nei facebook nei one lt turiu skype per kuri susisiekiu su kuo man reikia. Ir nesigailiu kad neturiu to fb sedi aukos visos ir tiek :D
Rocknroll
5437
As neturiu facebooko ir ka ?Tai as jau unikalus?Ne, paprasciausiai man jo nereikia kad galeciau susisiekti su man reikiamais zmonemis
Anonimas
5437
244 like it :D
Mailwomen
5438
as viena is tu unikaliuju ^^ :D
Miaauuu
5438
Pasirašau ir aš. ;D
PowDer
5438
Visi unikalus raso cia, apacioj, o facebook'o aukos virsuj :P
Anonimas
5438
as neturiu !!!
Anonimas
5438
unique
Anonimas
5438
#7 Nu tai va , vistiek nieko ypatingo , as irgi skype turiu . :D
Anonimas
5438
Laura Žukaitė neturiu nei one.lt nei facebook'o nereikalingi man jie uztenka skype :D
Anonimas
5438
neturiu nei facebook,nei one.lt ir man labai be ju gerai :D
Anonimas
5438
Ir kas cia tokio neturet sito sudo malimo?
Anonimas
5438
Taip,tu debilė
Anonimas
5438
No you aren't :)
Anonimas
5438
o as komentatorius :D dabar isgerkim uz tai
Anonimas
5439
Taip, aš unikaliausia komentatorė.
|

