Auch xD nekazka atrodo telefonas :-D
- Gal gali atidaryti man alaus? - - Žinoma.
nanjukas
5469
Geras_Iksas
5469
#9 nusipirk ir pabandyk, paskuj lolinkis. treti metai atidarineju alu, antri metai prie ezeru pasiemu ir neretai pamirstu issimt pries maudydamasis. aluje skandinta viena karta netycia, paskuj kelis kartus specialiai..
Anonimas
5469
#7 lol.
Anonimas
5469
ech, priminė mano nokia 3310, bet plasmasė kurkas geriau atrodė.
Geras_Iksas
5469
3720c tinka ir alui atidarinet ir maudytis su ja gali, kad ir tam paciam aluje. is praktikos sakau..
Anonimas
5469
Biče pasenus ta Nokia kaip ir tavo mastymas :D skaityk naujienas ir suprasi kad jau seniai žlugus NOKIA
Anonimas
5469
blec, kur etanas dingo?! demotyvacija nera demotyvacija be etano...
Anonimas
5469
pas mane pries kokius 3 metus tok telefas buvo ;D
Anonimas
5469
Nusiperki iphona o ten krastas metalinis problem?:)
Tikruolis
5470
O gal geriau alaus atidarytuvą - raktų pakabuką?
Geras_Iksas
5470
normalia nokia nusipirk nes kaip matau cia plastmases gabalas kurio nekazka jau liko
|

