Tik neapsišikit beardami mulkiai ;)
365 dienas arsime kaip arkliai, - o mokės kaip asilams. |
365 dienas arsime kaip arkliai, - o mokės kaip asilams.
Anonimas
4557
Tik neapsišikit beardami mulkiai ;)
2014
4557
nėr teisybės,nėr
Anonimas
4557
Seimo nariai 365 dienu nearia,bet gyauna daugiau nei mes asilai
Anonimas
4557
O jus sulaukite 2015m.tai arsite ne tiek busit meldziamos ozkos
2014
4557
teisingai,kiaule!
Anonimas
4558
Tai nebūkim asilais būkim eržilais
|