PATALPINTI

Viskas! Po Kalėdų pradėsiu mokytis, - Paskui po Velykų, tada kitais metais. Trūkt už vadžių, vėl iš pradžių!

2010.12.20 22:30 sesutja.
  • 4
0
mokykla,mokslai,gyvenimas,knygos







Grįžti į viršų