PATALPINTI

Tu sakai esi baisi ... - Bet jam tu vienintele tokia baisuoklė . Kitos jam nerūpi .

2010.11.05 23:53 iHate
  • 10
0
Tu sakai esi baisi ...







Grįžti į viršų