PATALPINTI

Nemėgstų žmonijos, - kadangi esu vienas iš geriausių jos atstovų, o juk žinau, koks esu blogas.

2010.11.27 21:17 katu
  • 2
0
Nemėgstų žmonijos,







Grįžti į viršų