PATALPINTI
Žmonės 5444
Atsibodo, patys moderatoriai pasitvirtina savo demos, kurios visiskai neidomios ir nesamoningos. GEDA
GERAS :D as irgi taip masciau!
Troliai 5444
Jau atsibodo, ne 1 demo nepatvirtino,o yra tikrai geru. Kazkokiu vejus patvirtina ir vsio, tokius nobodzius ir niekam neidomius arba paciu moderaturiu kurtus... VEJAI
DEMO tai tikras sudas. Jaigu darai kas tau patinka tai tikrai nera sunku ir eini tikrai teisingu keliu
Jai tu žlibas, tai aš nekaltas
Grįžti į viršų