#5 Pala pala, jeigu man nepatinka Istorija, tai kodėl turėčiau rodyt ten iniciatyvą? Bėda tame, kad neskatinama save atrast mokykloje, o rodomi tik du keliai: į observatorija arba į šiukšlyną. Manau tėvai ir mokytojai turėtų apie TAI pagalvot, o ne kaip vaiką nubaust už blogą pažymį ar liept jam kalti tai ko galbūt IŠVIS neprireiks gyvenime. Galbūt būtent tai aš supratęs nustojau mokytis ir pradėjau ieškoti savęs. Atrodo radau ir seksiu savo keliu, o ne tuo kurį man rodo tėvai ar mokytojai - į nelaimingą gyvenimą ir galiausiai savižudybę. AČIŪ NE, galit susikišt "Visko mokėjimą" sau giliai į subines, nes aš noriu GYVENT, o ne egzistuot.
Tamo
5381
Tamo
5381
#1 Visais laikais vaikai nemėgo mokytis, kur čia degradacija? Nebent pas tave. Kitas dalykas, elektroninis dienynas yra gerai, kai reikia informacijos susiieškot (pvz.: namų darbai, trimestrų/pusmečių skaičiavimui - kokį pažymį dabar "medžiotis" reikia ir t.t.), bet užknisa, kad tėvai gali bet kada pažiūrėt ką tu lankai ir kiek prisiplaka dėl blogų pažymių. Anais laikais galėdavai "pamest" pažymių knygutę. Dabar jau tik nulaužimo metodas veiktų :D
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
5381
Todėl ir nemėgsta lenkų visi :D
Užuojauta
5382
:DDD
Tai kas čia bosas?
5384
#6 #3 Du asilai, nesuprato ką parašiau :D
Tai kas čia bosas?
5384
#1 Pasakyk tai anglims, medienai, uranui/plutoniui, vėjui, vandeniui ar saulei.
Kai reikia įeiti į klasę
5387
#4 matyt apie kubiliu ir ra...arbarus :D
Pornografija
5387
#10 tam, nes panos neduoda :/ Jas matai kurvomis pradeda draugės vadint, tai dėl to kompleksuoja ir palieka mus ant ledo.
LRytas.lt
5388
:DDDDDDD
Karštos moterys
5389
O mažule, tu degi. Gal užgesint?
Atgal123Pirmyn