PATALPINTI
ir supistai?
geriau jau but stambesniam ir i sporto sale nueit...
pisi viena ir ranka kiaurai praeina
we want beer!!!!!!!!!!!!!
tiesiog kartais aplinkybes privercia buti piktu..
bl rimtai :D
negi taip sunku kambari savo susitvarkyt :O?
karvesudzio vaikis
Smegduobes 5054
#2 kaune bent smegduobiu nera..
Grįžti į viršų