PATALPINTI
#6 Tai kad nusipelno.
#1 Jei įsižeidei, rašyk skundą. Niekam čia neįdomu.
Arba sūrio.
#3 Tamstai tas pats galioja. Von į školą, pionieriau.
Kuo bjauresnis žmogus, tuo juokingesnius atmazus naudoja. O gaila - bičas turi šiokį tokį talentą.
#9 Aš čia rašau tik apie neigiamus dalykus, teigiamus dažniausiai nutyliu, todėl tavo išvados bevertės :)
O paveikslėlio neužupdatins senesniuose komentaruose?
#3 Kai nemoki rūpintis, tai ir nesinori auginti. Egoistė...
#4 Radau tik tamstos pasiūlymą prisiregistruoti. Šiaip gerai, taškų duoda - galiu pasigirti, kad jie verti daugiau, nei kai kurių žmonių vaikystė.
Gyvenime nieko nepasiekusiems tenka didžiuotis vaikyste.
Grįžti į viršų