PATALPINTI

Ji tau ne konkurentė.. - Ji man kaip atsarginis variantas, jei su tavimi nieko neišeitu..

2010.11.30 12:03 supertronic
  • 10
0
Ji tau ne konkurentė..







Grįžti į viršų